Međunarodni turnir “Hyundai- Fischer Cup”, Česke Budejovice, Češka

Objavljeno: 24/05/2015

Datum turnira: 23.-24.05.2015.

U jakoj konkurenciji klubova iz Češke naše su djevojčice jako lijepo nastupale i osvojile sljedeće plasmane i medalje:
Kala Krpan osvojila je 1. mjesto u vježbi bez rekvizita, 4. mjesto u vježbi s rekvizitom po izboru (loptom), a u ukupnom zbroju bodova osvojila je 3. mjesto od ukupno 12 gimnastičarki.
U vrlo brojnoj i jakoj kategoriji 2003. i 2004. godište s obaveznim rekvizitom (čunjevima) Lara Weber osvojila je 5. mjesto a Tara Krpan 13. mjesto. U istoj kategoriji s rekvizitom po izboru Lara (sa vijačom) osvojila je 10. mjesto dok je Tara (sa obručem) osvojila 12. mjesto. U ukupnom zbroju bodova s obje vježbe Lara je zauzela 6. mjesto, a Tara 13. od ukupno 23 gimnastičarke.
U juniorskoj kategoriji nastupala je Nika Kovačić. Sa obaveznim rekvizitom (čunjevima) osvojila je 7. mjesto, a s rekvizitom po izboru (obručem) zauzela je 11. mjesto. U ukupnom zbroju bodova sa devetim mjestom izborila je finale u kojima je nastupala sa vježbom sa loptom i za jako malu razliku u bodovima (0,25) joj je pobjegla brončana medalja te je bila 4.
Čestitke svim djevojčicama koje su lijepo nastupale i hrabro se borile za svoje plasmane!