25.PEPH, Osijek, 15.-16.10.2016.

Objavljeno: 17/10/2016

Iza nas je uspješan vikend za gimnastičarke i trenerice KRG Leda. Ekipne smo prvakinje Hrvatske u svim kategorijama na 25. Pojedinačnom i ekipnom prvenstvu Hrvatske koje se održalo 15. i 16. listopada u Osijeku. Naš klub predstavljalo je 10 gimnastičarki i to mlađe kadetkinje Kala Krpan, Lara Salamunić i Marta Otročak, kadetkinje Lara Weber i Mia Ivković, juniorke Nika Kovačić, Tara Krpan i Laura Vidmar te seniorke Tara Dorotić i Jana Ružić.

U pojedinačnoj konkurenciji, ostvareni su zapaženi rezultati. U kategoriji mlađih kadetkinja Kala Krpan osvojila je 3 zlatne i 1 srebrnu medalju, a Lara Salamunić 2 brončane medalje. Kadetkinja Lara Weber osvojila je 1 srebrnu i 1 brončanu medalju dok je Mia Ivković osvojila 1 brončanu medalju. U juniorskoj kategoriji Nika Kovačić osvojila je 2 brončane medalje, a seniorka Jana Ružić 1 srebrnu medalju.

Čestitamo svim našim gimnastičarkama na uspješno odrađenom državnom natjecanju te njihovim trenericama!