Proglašenje gimnastičara Zagreba, 27.12.2016.

Objavljeno: 28/12/2016

U prostorijama Zagrebačkog gimnastičkog saveza, održana je svečanost proglašenja najboljih gimnastičara i gimnastičarki Zagreba za 2016. godinu. Najboljom mlađom kadetkinjom proglašena je Ledica Kala Krpan, kojoj je ovo druga nagrada Zagrebačkog gimnastičkog saveza. Kala je višebojska prvakinja Hrvatske, dok je u pojedinačnom natjecanju osvojila 3 zlatna i 1 srebrno odličje, a osim toga kao članica grupnih vježbi osvojila je zlatno odličje. U ostalim kategorijama proglašene su Barbara Šelendić (GK Aura, kadetkinja), Tena Čondor (KRG Zagreb, juniorka) i Petra Ribarić (KRG Zagreb, seniorka).

Najbolje grupne vježbe u kategorijama mlađih kadetkinja i juniorki proglašene su 2 grupe našeg kluba.  Mlađe kadetkinje, Lara Salamunić, Kala Krpan, Marta Otročak, Hana Galetić, Nika Jurković i Nika Di Giusto, prvakinje Hrvatske u grupnim vježbama primile su priznanja kao najbolje u 2016. godini. Naše juniorke, Lara Weber, Mia Ivković, Tara Krpan, Nika Kovačić i Laura Vidmar, osvojile su zlatno odličje na prvenstvu Hrvatske i odličja na međunarodnim turnirima u Pecsu (srebro) i Ljubljani (zlato) te su također, primile zasluženu nagradu Saveza.

Čestitamo našim Ledicama na uspješnoj 2016. godini, kao i stručnom trenerskom timu te posebno trenerici Petri Novosel!