Prvenstvo Zagreba u C programu-grupne vježbe, 13.05.2017.

Objavljeno: 14/05/2017

Pod pokroviteljstvom Zagrebačkog gimnastičkog saveza, a u izvršnoj organizaciji KRG Zagreb održalo se prvenstvo Zagreba u C programu na kojem su nastupile gimnastičarke našeg kluba u grupnim vježbama.

U kategoriji 3. razreda i mlađe, 3. mjesto podjelile su 2 ekipe KRG Leda s izjednačenim brojem bodova, a to su ekipa Leda 1 (Maja Volić, Lana Volić, Pia Tudjak, Paola Cvitanović, Sara Kupreščak) i Leda 2 (Lara Carić, Lana Rezo, Laura Slobođan, Hana Kovačević, Dora Vukić, Ema Marić).

U kategoriji 5. razred i mlađe, ekipa Leda 1 (Luna Ožvald, Lucija Rimac, Tjaša Tomić, Lara Silić, Mia Perić)  zauzela je 7. mjesto, a ekipa Leda 2 (Petra Tuk, Dora Vrabec, Paula Jandroković, Kristina Gibač, Iva Vedrana Pintar, Rebecca Ferko) zauzela je 9. mjesto.

U kategoriji 8.razreda, zlatno odličje osvojila je ekipa Leda 2 (Karla weber, Dalina Pranjić, Lili Manestar, Lucija Rovčić), a ekipa Leda 3 (Bruna Čikara, Petra Balenović, Leona Lepan, Tea Vrzić, Paola Imprić, Lucija Presečan) osvojila je 4. mjesto.

Čestitamo svim ekipama na postignutim rezultatima i njihovim trenericama!